תפריט
 

  

בשנים האחרונות, ישנם יותר ויותר אירועים של חברות גדולות ומוכרות המוכנות להשקיע משאבים עצומים – ולספק לעובדים אירועי חברה יוצאים מן הכלל. כחלק מהמאמץ של מחלקות משאבי האנוש, ישנו רצון להשקיע בכל הפרטים הקטנים באירוע חברה מיוחד ושונה. בדיוק מסיבה זו משקיעות מחלקות משאבי האנוש את המשאבים הדרושים על מנת למצוא מתנות עובדים; מתנות אשר יהוו סיום מושלם לאירועים מסוג זה. לפרטים נוספים, ניתן להיעזר במבחר הקיים בחברת "שקף אקשן".

כיצד בוחרים מתנות לעובדים בצורה מיוחדת?

בבואכם לבחור מתנות לעובדים, עליכם להתייחס לארבעה גורמים משמעותיים שיכולים להפוך את בחירת המתנה שלכם למושלמת:

תחום עיסוק - התאימו את סגנון המתנה בתחום העיסוק של החברה שלכם. למשל, אם מדובר בחברת הייטק אשר עוסקת במשחקי מחשב אתם יכולים להעניק לעובדים פדים ממותגים למחשב שיהיו להם לשימוש במהלך היום-יום.

סביבת העבודה - ניתן למצוא מתנות שמתאימות לסביבות עבודה מיוחדות. כך ניתן לסייע במהלך שגרת היומיום ולאפשר לעובדים להשתמש בציוד מעולה.

תחומי העניין של העובדים - במקומות עבודה רבים ישנה חשיבות רבה לתחומי העניין בהם עוסקים העובדים. למשל, כאשר מדובר בחברה של יזמים, ניתן ורצוי לחשוב על מתנות שיהיו לא שגרתיות –

אבל יהפכו את סביבת העבודה למקום הרבה יותר נעים.

מתנות שימושיות - מעל לכל, חשוב לזכור כי כאשר אתם רוכשים מתנות לעובדים עליכם להיות בטוחים שהן יהיו מתנות שימושיות ובעלות ערך. הרי בסופו של יום השקעתם לא מעט כספים במתנה וחבל למצוא אותה חסרת שימוש בעיני העובדים.

מתנות לעובדים - הופכים כל אירוע לבלתי נשכח

היום התחרות בשוק בין חברות גדולות במשק עצומה. כאשר כל חברה באשר היא רוצה להראות כלפי פנים וחוץ שיש לה סטנדרט איכות גבוה, היא תשקיע רבות דווקא ברווחתם של העובדים. עובד מרוצה הוא עובד שהתפוקה של עבודתו תהיה גבוהה יותר. בשל כך, חברות רבות הבינו את הפוטנציאל הגלום במתן תמריצים לעובדים – וברכישת מתנות לעובדים אחת לתקופה.

במשך כל ימות השנה, העובדים בחברה שלכם משקיעים את כל מרצם על מנת להפוך את העסק שלכם למצליח ולסייע לכם לעמוד ביעדי החברה. בדיוק מסיבה זו יותר ויותר מנהלי חברות רוצים לפני להשקיע משאבים על מנת לאפשר לעובדים, דווקא לקראת החגים, להרגיש שאתם מעריכים אותם – ומוקירים תודה על העבודה הקשה שלהם. לכן, מחלקות משאבי אנוש מחפשות באופן תדיר מתנות לחג לעובדים אשר יהיו מיוחדות ויספקו לעובדים תחושה שלא מדובר במתנות גנריות ומוכרות. המגוון העצום בשוק מאפשר לכם להביא את המתנה המושקעת ביותר ולגרום לעובדים להרגיש מוערכים. חברת "שקף אקשן" יוצרת באופן קבוע מלאי של מתנות מיוחדות לחגים ומאפשרת לכם לבחור את המתנה המושלמת לעובדים שלכם.

שלוש מתנות לחג לעובדים שיפילו אותם מהכיסא

כאשר אתם רוצים להפתיע עם מתנות לחג לעובדים, יש כמה וכמה סוגים של מתנות אתם יכולים לבחור מתוכם. על מנת לסייע לכם, מצאנו בשבילכם שלוש מתנות לחג לעובדים שכולם ישמחו לקבל:

מסגרת פינתית לתמונה - מי לא אוהב להפוך את הבית הפרטי למקום מעוצב בטוב טעם. העובדים במשרד ישמח לקבל מסגרת לתמונות שניתן לתלות בפינת הקיר ולשדרג את החלל הבית בצורה מגניבה למדי.

מארז שוקולדים מפנק - כולם אוהבים לקבל שוקולד וכולם אוהבים לאכול שוקולד. מארזי שוקולד מפנקים לעולם לא יהפכו לנדושים. בהתאם, מומלץ לארגן לעובדים שלכם מארזים כאלו בחגים כמו ט"ו בשבט או חג האהבה. 

קופסא לנרות חנוכה - בחגים מיוחדים כמו חנוכה, אתם יכולים לתת לעובדים מתנה שתתאים לרוח החג. בצורה כזו כולם יקבלו את הנרות שצריך להדליק – כולל קופסא מהודרת וממותגת בצבעי הלוגו שלכם.

הופכים את החג לשמח הרבה יותר במשרד

בסופו של דבר, כל חג הוא מסיבה של ממש ואתם רוצים להביא את העובדים במשרד שלכם למצב בו אווירת החג משתלטת גם עליהם. לכן מומלץ להשקיע מחשבה ולמצוא את המתנות שיתאימו לכל העובדים במשרד שלכם. כמו כן, חשוב לדעת כי ישנם מנהלים אשר בוחרים לרכוש כמה סוגים של מתנות על מנת לענות על הצרכים של כל העובדים.

בקרב מנהלים רבים, התקופה של לקראת ראש השנה היא זמן מצוין להשקיע בעובדים – ולהוקיר להם תודה על כל הפעילות הענפה והמסירות לטובת העסק. בשנים האחרונות העובדים מצפים לקבל מתנות מיוחדות, מושקעות ובעיקר שונות מאוד מהמתנות המסורתיות של תווי שי לחג. בדיוק מסיבה זו, כאשר אתם רוצים לרכוש מתנות לראש השנה לעובדים, עליכם לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא את הספק שיעשיר לכם את סל המתנות השנתי. צוות חברת "שקף אקשן" מאפשר לכל חברה למצוא את מלאי המתנות המיוחד ביותר – ובכך להתאים לכל עובד את המתנה המושלמת.

כיצד לבחור מתנות לראש השנה לעובדים?

כאשר אתם רוצים לבחור מתנות לראש השנה לעובדים, חשוב לשים לב לארבעה פרמטרים חשובים:

טרנדים - ישנן מתנות שהן גם מיוחדות וגם טרנדיות. כמו למשל, מתנות בתחום הספורט והלייף סטייל – שייתכן ולא תמיד יהיו הבחירה הראשונה אבל הם בהחלט בחירה שעונה על הצרכים של עובדים רבים.

מתנות שימושיות - חשוב מאוד לשים לב שאתם קונים מתנות שימושיות לעובדים. למשל אם אתם רוצים לרכוש ערכת קפה, עליה לכלול מוצרים שמתאימים לאנשים עם אלרגיות מסוימות. כך הם יוכלו ליהנות כמו כל שאר הצוות שלכם.

מיתוג חברה - על כל מתנה שאתם בוחרים לתת לעובדים שלכם, מומלץ להטביע את מיתוג החברה. מלבד העובדה שזו דרך מצוינת להעלות את מורל העובדים, מדובר גם בשיטה מצוינת לפרסם את החברה שלכם ברבים. לכן מומלץ להשקיע ביצירת מיתוג מעניין ומושך, גם אם אלו רק מתנות לראש השנה עבור העובדים.

פותחים את השנה החדשה ברגל ימין עם מתנות מיוחדות

עם בואה של השנה החדשה, מומלץ ליצור במשרד אווירה נעימה ומרגשת. בזמן הרמת הכוסית המסורתית, או אפילו בטקס מצטיינים שנתיים, יש לחלק בקרב העובדים את המתנות – ולאפשר להם להתחיל את השנה בתחושה טובה. בדיוק בשביל זה אתם צריכים שיהיה לכם ספק מצוין של מתנות שיציע לכם מגוון רחב של אופציות. צוות חברת "שקף אקשן" מאפשר לכל לקוח למצוא את המתנות האיכותיות, השימושיות והיפות ביותר לטובת העובדים השונים. כך אתם תוכלו לקבל בדיוק את כמות המתנות הרצויה לכם בעלות נוחה לכל כיס.

עם סיומו של החורף הישראלי הקצר, מנהלי חברות מתחילים להתכונן לקראת תקופת החגים הבאה עלינו לטובה. מבחינת העובדים, החלק החשוב ביותר בהכנות לקראת תקופת הפסח הוא לאו דווקא המסיבות הרשמיות. למעשה, מרבית העובדים כיום מצפים לקבל מתנות לחג מצוות ההנהלה. בהתאם, כאשר אתם רוכשים מתנות לפסח לעובדים, עליכם להשקיע מחשבה – וליצור את סל המתנות המושקע והאיכותי ביותר; סל מתנות שיענה על הצרכים של כל עובדי החברה. כדי לקבל על כך מידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם חברת "שקף אקשן".

מתנות לפסח לעובדים – פינוק קטן לקראת החג

בבואכם לרכוש מתנות לפסח לעובדים, אתם יכולים לבחור מבין כמה אופציות מסורתיות יותר ופחות בשוק המתנות של ימינו:

מארז שוקולדים - אין עובד שלא ישמח לקבל מארז שוקולדים טעים ואיכותי לקראת החג. אומנם זו מתנה מוכרת, אך בסופו של דבר היא קונה את לב העובדים, ואי אפשר לטעות בה.

מתנות טכנולוגיות - יותר ויותר עובדים בוחרים לקבל מתנות טכנולוגיות מיוחדות. זהו סוג של מתנות שלא מתאים לכל אחד, בייחוד כאשר מדובר במתנות כדוגמת מצלמת ספורט ממותגת או רמקולים נגד מים. יחד עם זאת תמיד קיימים במשרד עובדים שאוהבים דווקא את המתנות האקסטרימיות והמיוחדות ביותר.

ציוד טיולים - פסח הוא זמן מצוין לתת לעובדים מתנות שקשורות לטיולים בטבע. בגלל חול המועד הארוך, והקירבה לתקופת הקיץ, העובדים יכולים להשתמש בציוד הטיולים לאורך תקופה ארוכה ולנצל אותו עד תום. לכן, אל תחששו לרכוש לעובדים שלכם אוהלים או צליות.

הטרנד הבריאותי - אחד הטרנדים החזקים ביותר בשנים האחרונות הוא טרנד הבריאו. מדובר בטרנד שכובש את הישראלים בקצב מהיר במיוחד. בדיוק מסיבה זו גם העובדים שלכם ישמחו לקבל מתנות שקשורות לטרנד – ויעזרו להם לשמור על אורח חיים בריא יותר. ניתן למשל לרכוש לעובדים שלכם סט בריאות אשר כולל ציוד ספורט עם תיק נשיאה.

מתנות לפסח שמתאימות לכל עובד

הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות לטובת העובדים שלכם, בבואכם לרכוש מתנות לפסח עבורם, הוא להתאים את המתנות לצרכי העובדים. בצורה כזו, כולם יצאו מרוצים ואתם תוכלו להתחיל את החג ברגל ימין ובהנאה מלאה.

 

 

מוצרי פרסום

עולם השיווק והפרסום הופך בשנים האחרונות למאתגר הרבה יותר, כאשר חברות שונות נוקטות בטקטיקות שיווק ופרסום שיוצאות מגבולות השגרה – ומאתגרות את כל השחקנים בשוק. בדיוק מסיבה זו יותר ויותר חברות קטנות או בעלי עסק עצמאיים מחפשים דרכים מיוחדות לפרסם את המוצרים שלהם וליצור תהודה ציבורית. אחת מן הדרכים האפקטיביות ביותר להפוך את העסק שלכם לבלתי נשכח בקרב קהל הרוכשים היא על ידי רכישת מוצרי פרסום שונים ויצירת מיתוג עסקי מיוחד וקליט. כך ניתן ליצור קמפיין שיווקי שיתרגם את עצמו למכירות ורווחים. אם גם אתם רוצים להפוך את העסק שלכם למצליח הרבה יותר, פנו עוד היום לחברת "שקף אקשן".

? מוצרי פרסום – מתי מומלץ להשתמש בהם

ניתן לרכוש מוצרי פרסום לטובת ארבע מטרות עסקיות שונות:

מוצר חדש - בעלי עסקים שרוצים לפרסם מוצר חדש לא חייבים לפנות לשיטות הפרסום המסורתיות. היום ניתן להשיג מוצרים חדשים על ידי שימוש במוצרי פרסום. למשל על ידי שיווק של מדבקות מיוחדות אשר יפרסמו את המותג שלכם.

שיווק ללקוחות - כאשר אתם רוצים להשקיע בלקוחות שלכם ולגרום להם להבין שהעסק שלכם רציני, אתם יכולים להזמין מוצרי פרסום כמו מכתבות או מעמדי נייר מיוחדים ולחלק אותם ללקוחות החברה. הם בתורם יפרסמו אתכם גם בלי שהם שמים לב רק מעצם העובדה שהשם של המותג שלכם מונח להם בעסק.

שיווק לקהל הרחב - על כל קנייה של מוצר בחנות שלכם אתם יכולים לספק ללקוחותיכם מתנה ממותגת עם שם העסק. למשל בחנויות בגדים אתם יכולים לספק כובעים או צעיפים מיוחדים עליהם מודפס שם העסק שלכם.

מוצרי פרסום - הופכים את המותג שלכם לשם דבר בסביבה

היום, כאשר התחרות בשוק הפרסום האינטרנטי והמסורתי רק גוברת, בעלי העסקים הקטנים אשר רוצים לחשוב מחוץ לקופסא חייבים לחדש את שיטות השיווק והפרסום שלהם. כך הם יגיעו לקהל בדרכים מעניינות הרבה יותר על מנת למשוך אותו לייצר עניין סביב המותג. בהתאם, שימוש במוצרי פרסום יכול להיות דרך מצוינת להביא את עצמכם אל קדמת הבמה. לפרטים נוספים, צרו קשר עם חברת "שקף אקשן".

ברשותנו מעל 10,000 מוצרי מלאי המתחדשים באופן רצי, החל ממוצרי פרסום מסורתיים ועד ערכות ומארזי שי לעובדים. אנחנו כאן כדי להפוך כל מחשבה למציאות ונשמח לייצר עבורכם בהתאמה אישית את המתנה שלכם!

בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא:
עטים ממותגים, מחשבונים ממותגים, שעוני קיר ממותגים, בקבוקים ממותגים, ציוד משרדי ממותג, גאדג'טים ממותגים, כוסות ממותגות, מתנות ממותגות לקיץ, מתנות ממותגות לעובדים, מארזים לחג, מתנות ממותגות למתגייסים, תיקים ממותגים, מוצרי נסיעות ממותגים, חולצות ממותגות, מארזי אלכוהול ממותגים, מתנות לחורף עם לוגו, מתנות לכנסים, מגבות ממותגות, כובעים ממותגים, מוצרי פרסום אקולוגיים, מוצרים לסובלימציה, ממתקים ממותגים, מחברות ממותגות, מתנות למורים, מתנות לתלמידים, מוצרי פרסום לרכב, מגני הוקרה, מתנות למנהלים, מארזים לעובדים חדשים, לוחות שנה ממותגים, יומנים ממותגים, מוצרי פרסום לבית, מוצרי דפוס ונייר