תפריט
 

מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום מכירות וכנסים

  • פילטרים

בד קורדורה,רוכסן קידמי,...

CONFLICT & DIALOGUE

ציפוי סקאי או PVC

ציפוי סקאי או PVC

PRIVACY TEAM צוות פרטיות

שדכן יפני MAX10

עט פנס משולב שרוך

מגדלי הים התיכון

ברווז PVC קשיח

מינ' 1,000 יח' להזמנה

מינ' הזמנה 1,000 יח'

דגל 30*40 לרכב

פנס לד גמיש חיבור usb

מארז 5 מגבונים לרענון העור,...

לשונית מגנטית

מתאים לאחסון אוזניות

עשוי ניאופרן

עשוי ניאופרן

האח הגדול רשת 13

מוצר חלוקה ליום העצמאות

בית יתיר

מומלץ בכל כלי רכב ועשוי...

פחית ממותגת בעיצוב אישי

ETGAR מועדון לימודי קונפליקט...

כדור לחץ בצורת קוביית...

ניתן למיתוג ע"פ דרישת הלקוח

play together, play smart, play with your heart

בית הורים ח.מ.ה

מטבע עגלות נשלף

הדפסה צבעונית

בהדפסת פרוצס בעיצוב אישי

מאריג ניילון עם כיס

מראה אישית על קן ציור עם...

גודל וגרפיקה לפי דרישה

פחית ממותגת בעיצוב אישי

במציאות של ימינו, על כל בעל עסק להחזיק בפריטים החשובים הבאים: מוצרי קידום מכירות. השימוש במוצרי קידום אלו הופך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות דווקא בשל העובדה שמדובר במוצרים קטנים בעלי השפעה גדולה מאוד על העסק שלכם. יותר ויותר חברות מוכנות להשקיע משאבים על מנת להזמין מוצרים אלו ולהביא לכדי פרסומות סמויות של המותגים שלהן; פרסומות אשר מסתובבות באופן רנדומלי בחוגים מסוימים. במקום להשקיע משאבים רבים ביצירת פרסום ברשתות החברתיות אתם יכולים לחלק ללקוחות החברה שלכם מוצרי קידום מכירות שיעשו את העבודה הקשה בשבילכם. אבל, בשביל זה אתם חייבים למצוא מוצרים איכותיים מבית היוצר של חברת "שקף אקשן", אשר תשמור על רמת ייצור גבוהה מאוד.

מוצרי קידום מכירות: מספר דוגמאות מומלצות

אם אתם לא יודעים אילו מוצרי קידום מכירות יכולים לעזור בעסק שלכם, יצרנו בשבילכם רשימה חלקית אך אפקטיבית של מוצרי קידום מכירות שמתאימים לכל עסק:

תחתיות לכוס קפה – אין אף ישראלי שלא מתחיל את שגרת היום-יום שלו בלי כוס קפה אל מול מסך המחשב. בדיוק מסיבה זו אחד ממוצרי קידום המכירות האפקטיביים ביותר שקיימים כיום בשוק הוא תחתית לכוס.

קופסת טישו ממותגת – כשאתם רוצים לדאוג לעובדים בחברה שלכם או לפנק את הלקוחות שלכם, מומלץ לחלק להם את אותם מוצרים קטנים שישפרו את שגרת חייהם. בדיוק בגלל זה אפשר לקנות להם קופסת טישו רב-פעמית עם סמל החברה שלכם שתהיה להם לשימוש גם בימי החורף הקשים.

מחזיק מפתחות ממותג – אחד ממוצרי קידום המכירות הפופולריים ביותר הוא מחזיק מפתחות ממותג. היום כמעט ואין חברה שלא מייצרת מחזיקי מפתחות כאלו לטובת העובדים או הלקוחות שלה.

תיק עם לוגו החברה – יצירת תיק ממותג הופכת בשנים האחרונות לטרנד ביותר דווקא כאשר מדובר במכללות ואוניברסיטאות שרוצות לפרגן לסטודנטים שלהן.

 מוצרי קידום מכירות - מתנה שמתאימה לכולם

מוצרי קידום מכירות המוצרים מתאימים לכולם ויעשו את העבודה בשביל העסק שלכם. אבל, בכדי ליצור מוצר מצליח שיהיה אהוב על קהל היעד, אתם חייבים להבין מה בדיוק יכול למשוך את קהל זה. בשל כך, מומלץ להיעזר בצוות המקצועי של חברת "שקף אקשן". צוות זה יספק לכם מגוון רחב של מתנות ממותגות. כך תוכלו לבחור בקלות את המתנה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולהביא אותה ללקוחות בצורה מושלמת.

מהם האתגרים הגדולים ביותר אשר עומדים בפניהם של בעלי עסקים רבים? אחד מהם הוא הצורך הקבוע להגדיל את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים – ולגרום לעסק שלכם להיות מוכר יותר בקרב האוכלוסייה הכללית. בשל העובדה שעולם הפרסום משתנה בתדירות גבוהה, בעלי העסקים נדרשים לחשוב מחוץ לקופסא ולהמציא את עצמם בכל פעם מחדש עם שיטות פרסום שימשיכו את העין. לכן בשנים האחרונות בעלי העסקים בוחרים לרכוש מוצרים ממותגים שימנפו את היכולות העסקיות שלהם, כמו גם את הקשרים הבינאישיים עם הלקוחות. לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "שקף אקשן", המספקת את המוצרים ממותגים המיוחדים והאיכותיים ביותר.

מתי כדאי לרכוש מוצרים ממותגים?

ישנן ארבע סיבות מרכזיות אשר בגללן אתם רוצים לרכוש מוצרים ממותגים לבית העסק שלכם:

מתנות לחגים - ניתן ליצור מתנות מיוחדות לחגים עם מיתוג עסקי ולחלק אותן גם לעובדים בחברה  וגם ללקוחות ולבתי עסק סמוכים לכם. כל זאת, על מנת להגביר את הפרסום עבורכם.

מתנות ללקוחות - בתי עסק רבים מעוניינים לרכוש מתנות ללקוחות לקראת תחילת השנה. אחד המוצרים הפופולאריים ביותר לקראת תחילת השנה הוא לוח שנה ממותג. לוח שנה זה יכלול את שם העסק שלכם ויפרט את הפעילות העסקית שלכם לאורך כל חודש בשנה.

מבצעי קידום מכירות - כאשר אתם רוצים לספק ללקוחות שלכם מבצע לקידום מכירות, אתם יכולים לרכוש מוצרים ממותגים כמו למשל חולצות או מחברות – ולחלק אותם ללקוחות החברה שקונים מכם בסכומים גבוהים.

פרסום לעסקים - ניתן למנף מוצרים ממותגים על מנת לשפר את הפרסום בעסק שלכם. כאשר אתם מחלקים לוחות שנה ללקוחות שלכם אתם יכולים לזכות בפרסום גם מבלי להשקיע מאמצים כבירים באמצעי המדיה החדשים.

מוצרים ממותגים  - מוצר קטן שמביא לשינוי גדול

מוצרים ממותגים הם אומנם מוצרים חווייתיים מאוד ללקוח. עם זאת, בסופו של דבר, יש להם גם השפעה חיובית מאוד על העסק שלכם. כאשר אתם נותנים ללקוח מוצר שעליו מופיע לוגו החברה שלכם, אתם בעצם משקיעים במותג שלכם – ולפרסום העסק שלכם בצורה חיובית.

דווקא בחברות המקצועיות ביותר כיום בשוק הישראלי, ההשקעה בכנסים יוצאת מגדר הרגיל – וכוללת גם השקעה בפריטים ממותגים. צוותי משאבי האנוש באותן החברות מבינים שכנס מוצלח הוא כנס שיש בו הרבה יותר מאשר תוכן מקצועי איכותי. בהתאם לכך, הם משקיעים משאבים רבים בחיפוש אחר מתנות לכנסים. המתנות חייבות להיות מקוריות מאוד אך גם לכלול מיתוג של החברה שלכם. בצורה כזאת תוכלו להשאיר רושם חיובי מאוד על העובדים בחברה, על הלקוחות וגם על משתפי הפעולה העסקיים שלכם, וליצור כנס מיוחד במינו עם התאמות מיוחדות לצרכים שלכם. חברת "שקף אקשן" מאפשרת לכל חברה למצוא את המתנות הממותגות המתאימות ביותר לכנסים שלה.

מתנות לכנסים – מפרגנים למקצועיות שלכם

כאשר מדברים על מתנות לכנסים, ישנן לא מעט אופציות. לכן, קל מאוד למצוא את עצמכם אבודים בתוך ים של אפשרויות. בדיוק מסיבה זו ערכנו לכם רשימה קצרה של מתנות פופולריות לכנסים:

עט ממותג - בסופו של עניין, זו המתנה השימושית ביותר בקרב כל מי שאי פעם ביקר בכנסים. הצורך לרשום הערות הוא חיוני במהלך כנסים, בוודאי כאשר מדובר בכנסים מקצועיים. לכן מומלץ לרכוש כמות גדולה של עטים ממותגים לטובת כל כנס.

מחברת ממותגת - בדיוק כמו השימוש בעטים, מחברות ממותגות יכולות לעזור לכם ליצור כנס מעשיר – ולגרום לעובדים שלכם לרשום את כל המידע בצורה מסודרת.

מניפה עם לוגו - כאשר מדובר על כנסים המתקיימים תחת השמש הישראלית הקופחת, מומלץ להשתמש במניפות עם לוגו. המניפות הופכות את הכנס לפחות רשמי ואף יוצרות אווירה מהנה הרבה יותר בקרב המשתתפים, מה גם שהן מאוד שימושיות.

כבל טעינה לנייד - כאשר העובדים שלכם נמצאים מחוץ למשרד, רצוי לדאוג להם למטען לטלפון הסלולרי. זו מתנה יוצאת מגדר הרגיל ושימושית להפליא דווקא בימים ארוכים מחוץ למשרד.

מתנות לכנסים  משדרגים את חוויית הכנס הקלאסית 

כנסים, לכל מטרה שהיא לא תהיה, הם פעילות שוברת שגרה, אשר באה לטובתם של העובדים. לכן רצוי לגרום לעובדים להרגיש הרבה יותר טוב במהלך הכנס – ואין דרך יותר טובה לעשות זאת מאשר לרכוש להם מתנה קטנה עם מחשבה גדולה. חשוב לשים לב שאתם רוכשים את המתנות האלה מספק מקצועי אשר יכול להעביר לכם מוצרים איכותיים עם מיתוג ברמה גבוהה מאוד.