תפריט

עסקים של ימינו הם כבר לא מה שהיו פעם, וזה בלשון המעטה. השוק הישראלי (ובכלל) הולך ונהיה יותר ויותר כמו בריכת כרישים אחת ענקית. ההתקדמות הטכנולוגית וריבוי הרעיונות החדשניים (וגם כאלו שלא) שנהגים פה בכל יום גורמת לכך שהשוק הולך ומתמלא במתחרים מכל עבר, ובכל התחומים. בעל עסק שחשוב לו לשמור את הראש מעל המים ולהראות לכולם מי הכריש הכי חזק מוכרח לחדש ולהתקדם כל הזמן, ובמגוון עצום של תחומים.

אחת הדרכים העיקריות להגדיל את המודעות כלפי העסק שלך על ידי לקוחות פוטנציאלים (או אפילו על ידי לקוחות קיימים) הוא ציוד משרדי ממותג. ציוד משרדי ממותג איכותי הוא דרך מצוינת לגרום לעסק שלך להיות זכיר ומוערך.

ישנן מספר סיבות לעובדה הזו. הסיבה הראשונה נוגעת לעובדים עצמם. העובדים ישתמשו בכל אותו ציוד שימושי שאתה כבעל עסק מיתגת והבאת להם, ויפתחו אליו (גם אם במידה מסוימת) רגשות של חיבה. זאת אולי נשמעת כמו קביעה מעט מוזרה אך תחשבו על עצמכם. אם אי-פעם עבדתם במקום מסוים והשתמשתם בסוג כלשהו של ציוד משרדי ממותג שהוא סיפק לכם, בטוח חוויתם סוג של חיבור למוצר. לדוגמא, אם קיבלתם מהמעסיק עטים ממותגים הם ככל הנראה נחקקו בזכרונכם הרבה יותר מאשר אם הם לא היו ממותגים ולא היו נושאים עליהם את הסמל של מקום העבודה שלכם. אותו שם שעליכם לענות בכל פעם ששואלים אתכם מה אתם עושים בחיים. החיבור לציוד המשרדי הממותג, ודרכו לעסק עצמו, חייב להיות גדול יותר.

סיבה נוספת קשורה ללקוחות הפוטנציאלים. אלו שכנראה עדיין לא מכירים את המותג שלך. הנוכחות של המותג במוח של לקוחות עתידיים תלויה מאוד בכמות הפעמים שהלוגו והשם של העסק יופיע אל מול עיניהם. לאפקט הויזואלי השפעה משמעותית יותר על רוב האנשים ממה שנהוג לחשוב. לרוב, אנשים יזכרו את החברה שמאחורי הלוגו שהם חלפו על פניו עם האוטו, יותר מאשר את אותה החברה אם הם היו שומעים עליה סיפור ארוך שעניין אותם. בנוסף, לאפקט הויזואלי כוח עצום בהענקת תחושה של עוצמה ויוקרתיות. לדוגמא, אדם שיתקל במחברות ממותגות של העסק שלך לפני שיצא לו להכיר אותו לראשונה באמת, סביר שיחווה כלפיו תחושה יותר חיובית בעת הפגישה הראשונה - כי הוא "מכיר" אותו כבר מלפני.

אז לאחר שהבנו שלציוד משרדי ממותג יכולת אמיתית לתת ערך מוסף לעסק שלך, עולה השאלה מה מבין מגוון האופציות הרחב שיש לנו בשקף אקשן להציע, הכי מתאים לכם. קבלו רשימה של שלושת האפשרויות הכי שימושיות:
עטים ממותגים - עטים ממותגים הוא מוצר קטן שילווה את העובדים שלך לכל מקום. בפגישות, בקפה ואפילו בסופ"ש כשהם נחים. העטים הקטנים ימצאו את עצמם בכל מיני מקומות גיאוגרפיים שונים ברחבי הארץ, ואפילו העולם. מקומות שבכלל לא חשבתם שהם יכולים להגיע אליהם. העטים האלה הם למעשה פרסום נייד. עטים ממותגים עם הלוגו והשם של העסק שלך שימצאו את עצמם במקומות שכלל לא חשבת לפרסם בהם. והם בהחלט ישאירו חותם ;)
מחברות ממותגות - היתרון של מחברות ממותג עבור העסק שלך טמון באורך החיים שלהם. מעבר לעובדה שהן שמישות בטירוף וילוו אותך ואת העובדים שלך לכל מקום שהם ילכו, למחברות תוחלת חיים ארוכה. רוב האנשים, גם אם חשבו שאין להם יותר שימוש במחברת הישנה מפעם, כל עוד נותר בה מקום לכתיבה הם ישמרו אותה איתם. הרי מי מאיתנו לא מחזיק איתו בארון מחברת מתקופת התואר, הבגרות או אפילו בית הספר. למחברות ממותגות יכולת להפוך להיות סנטימנטליות עבור העובדים שלך ובכך לשרת אותך נאמנה.
יומנים ממותגים - יומנים ממותגים נמצאים ברשימת המועילים שלנו עקב העובדה שהם פשוט ניתנים לעיצוב בצורה כזו שתהפוך את המותג שלך לזכיר ומעניין. בנוסף, ליומנים הממותגים האלה תהיה חשיבות גדולה עבור מי שמשתמש בהם, מה שבהכרח יגרום לו להעריך אותם ולשמור עליהם בצורה המיטבית.

ציוד משרדי ממותג כשמו כן הוא - עוזר לך למתג את העסק שלך. הוא הופך את העסק שלך לזכיר גם אצל לקוחות שאפילו לא חשבת שאתה יכול להגיע אליהם. הוא מפיץ את שמו הטוב של העסק ברחבי הארץ ולפעמים אפילו העולם. ציוד משרדי ממותג הוא אחת הדרכים הנוחות והזולות שיש להגדיל את העסק שלך. פשוט כך.