תפריט

מחפשים דרך לפנק את העובדים שלכם במתנות מקוריות שגם יעשו להם נעים בלב, וגם יעזרו לכם להגדיל את העסק שלכם?

תוהים איך תוכלו להעניק לעובדים המסורים שלכם מתנה לחג שהם לא ישכחו ועל הדרך לפרסם את המותג שלכם בצורה ייחודית שתמשוך אליו תשומת לב? 

הגעתם למקום הנכון! לנו ב"שקף אקשן" יש את הפתרון המושלם עבורכם: תעניקו להם במתנה תיקים ממותגים!

השנה היא 2021 ועולם הפרסום רק ממשיך להתקדם ולהשתכלל. הדרכים לפרסם את העסק שלכם רק הולכות ומתרבות, ובכל שנה מצטרפים לתחרות עוד ועוד שחקנים חדשים בכל התחומים.

אחת השיטות היעילות ביותר להרוויח פרסום בחינם היא לייצר תיקים ממותגים (תיקים עם הלוגו של העסק שלכם), ולהעניק אותם לעובדים בתור מתנה שתוכיח להם כמה הם חשובים לכם. כך תרוויחו עובדים מרוצים שמרגישים שיש מישהו שחושב עליהם ורואה את העבודה הקשה שהם עושים, וגם תגרמו לכך שכמות גדולה של אנשים יסתובבו ברחבי העולם כשהם נושאים תיקים עם הלוגו שלכם. ככל שהעסק שלכם גדול יותר ויש לכם יותר עובדים, כך החשיפה שהמותג שלכם יקבל תהיה יותר גדולה.

אז איך זה בעצם עובד ולמה זה כל כך חיובי לעסק שלכם?

תחשבו על זה ככה - אתם מטיילים לכם בארץ או בעולם בכיף שלכם, רואים נופים עוצרי נשימה, מקומות שמעולם לא ראיתם ואנשים שונים ומגוונים מתרבויות אחרות. ולפתע, אתם מבחינים בתיק ממותג של חברה כלשהי שמושך את תשומת הלב שלכם וגורם לכם לבחון אותו פעמיים. ככל שהתיק יותר בולט, או שהלוגו יותר מעניין או צבעוני, הסיכוי לכך שהעין שלכם תימשך אליו רק גדל. סתם כדי להכניס לאווירה - תחשבו שאתם מטיילים לכם באזור הלובר היפהפה בפריז. קונים איזה קוראסון (זה מה שעושים שם, לא?), שותים קפה ונהנים מהחברה של המשפחה והילדים. פתאום הבחנתם במשפחה ישראלית אחרת שלובשת כולה תיקים ממותגים של חברת "משה ובניו - שלטים לעסקים ולחנויות". הלוגו יפה ומושך את העין, הצבעים חזקים, והתיק עצמו? עושה חשק לפרוק את כל תכולת התיק הנוכחי ולעבור כבר לחדש. 

עצם העובדה שאתם רואים משהו בעברית כבר תמשוך את העין שלכם ותגרום לכם להסתכל. גם אם מקרה כזה היה קורה לכם בארץ האפקט היה דומה. לראות תיק עם לוגו של חברה מסוימת יוצר אצלנו את התחושה שאותה החברה עשתה דבר או שניים כדי שמישהו יסתובב לו ברחוב עם תיק ממותג שלה. גם אם זו חברה חדשה שרק נפתחה ועוד לא עשתה כלום - האפקט הוא חיובי ומיידי.

אוקי - עכשיו שהבהרנו שכשמחפשים לקנות מתנות מקוריות לעובדים (לחג, לאירוע או פשוט כדי להראות להם שאתם מעריכים את עבודתם), תיקים ממותגים זה פתרון מעולה, עולה השאלה - על אילו תיקים כדאי לנו לשים את הלוגו של העסק שלנו? 

אז בטח תשמחו לשמוע שהמבחר אצלנו ב"שקף אקשן" הוא עצום! תוכלו לבחור לשים את הלוגו שלכם על תיקי צד נוחים, תיקי גב, תיקי נסיעות, תיקי טרולי, ואפילו תיקי רחצה שמגיעים עם כיסוי דרכון ייעודי וממותג. רוצים המלצה מאיתנו? אנחנו היינו בוחרים בתיקי גב חכמים למחשב. יש לנו תיקים איכותיים ואופנתיים עם תאים מיוחדים לנשיאת המחשב בבטחה ויציאות מיוחדות ל-USB ולכבל AUX. תיקי המחשב שלנו גם אורטופדיים ונוחים בטירוף, כך שהעובדים שלכם לא ירצו להוריד אותם מהגב. ובכזאת קלות הרווחתם עובדים נינוחים שמסתובבים 5 ימים בשבוע עם תיק ממותג שלכם ברחבי הארץ.


אז מה דעתכם? לא תרצו לפנק את העובדים שלכם במתנות שימלאו אותם במוטיבציה להמשיך להשקיע עבורכם, ובו בזמן לייצר דרך נוספת ומקורית לפרסם את העסק שלכם?