תפריט

התחרות בשוק הישראלי רק הולכת וגוברת, ובכל התחומים. משבר הקורונה הנוראי, מלבד פגיעה אדירה בבריאות הציבור בארץ, פגע רבות ועמוקות גם במשק הישראלי על כלל תחומיו וענפיו. אף על פי כן, המוח הישראלי המבריק ממשיך להתחדש ולהשתפר על מנת לשים את עצמו בכל רגע כמה שיותר צעדים קדימה. ההתפתחות והגדילה העסקית המתמדת של החברות המקומיות, מביאה לכך שישנן מלא דרכים חדשות למשוך אליכם עובדים חדשים, ואולי חשוב מכך - להשאיר אצלכם את העובדים הקיימים.

אחת הדרכים העיקריות לפרסם את העסק שלכם בצורה שגם תגרום לעובדים שלכם לרצות להישאר, וגם תחזק את הקשר שלהם למותג או לארגון שלכם, היא הדפסה על תיקים. הדפסת הלוגו של החברה או הארגון שלכם על תיקים איכותיים יכולה להיות המתנה המושלמת. כזאת שגם תשמח את הצוות שלכם ותגרום לו להרגיש מוערך, גם תחזק את הזיקה וההזדהות שלו למקום אליו הוא משתייך, וגם, כמובן, תפרסם את העסק ותהפוך אותו לזכיר בקרב קהל של לקוחות. אפילו במקומות שלא חלמתם להגיע אליהם...

אז קבלו את 3 המקומות האידיאליים שבהם הדפסה על תיקים יכולה לעשות לכם ממש טוב:

  1. עסק/חברה - כמו שכבר אמרנו - להדפסה על תיקים יש כוח עצום בחיזוק ופרסום המותג שלכם. מצד אחד תיק איכותי ממותג יכול להיות המתנה המושלמת לעובדים לכבוד החג, יום ההולדת או אפילו כמתנה לעובדים המצטיינים. מתנה שתשמח ותרגש אותם, ומסוגלת אפילו לשפר את התפוקה שלהם עבור החברה שלכם. מהצד שני, ואולי החשוב יותר, להדפסת לוגו על תיקים של החברה שלכם יש יכולת אדירה במיתוג איכותי למותג. העובדים יסתובבו להם ברחבי הארץ (או אפילו העולם) עם השם של העסק שלכם. אתם אולי חושב שעצם זה שאתם מפרסמים את העסק ברשתות חברתיות כאלה ואחרות, ומטרגטים אנשים ממקום מסוים, בהכרח תצליחו להגיע לאנשים מאותו המקום. אבל לא לכולם יש רשתות חברתיות! יש אוכלוסיות שלמות שכלל לא יכולות להיחשף לעסק שלכם. אוכלוסיות שבכלל לא גולשות על גבי המרשתת. הדפסת הלוגו שלכם  על תיקים איכותיים, שיהיו שימושיים בטירוף עבור העובדים שלכם - היא צורת פרסום שתחשוף אתכם לקהלים שבכלל לא חשבתם שתוכלו להגיע אליהם. כמובן שלא כל אדם שיראה את התיק הממותג של העסק שלכם ישר יחפש אותו באינטרנט ויקנה את המוצר שאתם מוכרים, אבל עצם העובדה שהוא נחשף ללוגו יצור אצלו את המודעות לגבי המותג שלכם. וזו דרך נהדרת ולא קונבנציונלית לפרסם את העסק שלכם!

  2. תלמידים/סטודנטים - בין אם אתם עצמכם חברים בועד ההורים, בארגון שתורם לתלמידים, או פשוט מחנכים שממש רוצים לפנק את התלמידים שלהם במתנת פרידה מרגשת (או סתם כזו שמראה אהבה) - הדפסה על תיקים שקניתם להם במיוחד יכול להוות את המתנה המושלמת. אצלנו בשקף אקשן תוכלו לבחור באיזה עיצוב שתרצו שיודפס על התיק שקניתם להם. אפשר אפילו לתת לתלמידים לבחור או לעצב בעצמם את מה שירצו. התיק גם יהיה שימושי עבורם למשך שנים רבות, וגם יהווה את המזכרת המושלמת מהתקופה שלהם ביחד. אתם נוסעים לטיול שנתי אחרון בי"ב? יוצאים למסע ישראלי? אין דרך מושלמת מאשר תיק עם הדפסה ייחודית עליו שיזכיר כמה כיף היה לכם ביחד.

  3. חיילים - סוף המסלול בצבא מסתכם בדרך כלל עבור החיילים בחולצת טריקו מעפנה עם הדפסה עליה. זו חולצה שאמורה לסמל תקופה משמעותית וכזו של פעם בחיים אך לרוב תעביר את חיה (הקצרים) כחולצה לשינה או לספורט במקרה הטוב, או שתצבור אבק בארון במקרה הרע. אז למה לא לפנק את החיילים שעבדו כל כך קשה עם תיק שימושי עם הדפסה שיכול לשמש אותם למשך כל השירות, ואפילו קצת יותר. תיק שהם יוכלו לנשוא בגאווה לטיולים תוך שהם מספרים לכולם איזה שירות משמעותי הם חוו בפלוגה/יחידה בה שירתו.

לסיכום, בין אם אתם מחפשים את המתנה האולטימטיבית לחיילים שלכם שסיימו את המסלול, התלמידים שמסיימים את התיכון או העובדים שעבדו ממש קשה השנה - הדפסה על תיקים של לוגו או עיצוב מקורי משלכם, זה הפתרון המושלם. התיק האיכותי ישמש את החבר'ה למשך שנים רבות ויהפוך את התקופה לזכירה במיוחד, ובמקרה של מותג עסקי יוכל אפילו להביא לקוחות חדשים!