תפריט


מתנות לפסח לעובדים

פסח הוא אחד מהחגים הגדולים במהלך השנה, זהו חג בו מרבית החברות והארגונים משקיעים במתנה לעובדים וללקוחות, העובדים שלכם מצפים לקבל מתנה שווה ומקורית, הם מדברים ביניהם על מה יקבלו ואנחנו בשקף אקשן מציעים לכם את המגוון הרחב ביותר והטרנדים החמים ביותר.

מארזי שי מקוריים

נמאס ממארזים משעממים ובנאליים? אצלנו תמצאו את המארזים המקוריים ביותר: העובדים והלקוחות שלכם ייזכו להנות מהמוצרים החדשים ביותר, האיכותיים ביותר ושנמצאו ככאלה שמוכיחים את עצמם פעם אחר פעם, אנחנו מייבאים מתנות מיוחדות ומקוריות שקולעות בול בפוני, אנחנו מציעים מגוון מארזים ממותגים, סלסלאות עם ממתקים, מארזי יין ומעדני בוטיק מהיצרנים המובילים בארץ ובעולם.

 

איך לבחור מתנה לעובדים לחג?

בים האפשרויות האדיר שקיים בתחום חשוב לדעת כיצד לבחור מתנה שתתאים לאופי הארגון, לתקציב ולקהל היעד, חשוב להתחשב במספר משתנים, הנסיון הרב שלנו מאפשר לנו להתאים בצורה מושלמת את המתנה הכנונה עבורכם. אנחנו נרכז בשבילכם את כל ההצעות הרלוונטיות ואתם רק צריכים לבחור מהמגוון האדיר שלנו.

אצלנו תוכלו לרכוש מארזי שי בצורה מרוכזת לכל העובדים או לחילופין להקים אתר בחירת מתנות מותאם אישית אליו כל עובד ייכנס עם שם משתמש וסיסמא וייבחר את המתנה שמתאימה לו.


מתנות בכל תחום ובכל תקציב


ישנם מתנות בכל התחומים ובכל רמת תקציב, קמפינג, מוצרי חשמל, דאדג'טים, כלי בית, כלי מטבח, מוצרים לרכב, מארזי שוקולד, מארזי יין, מעדני בוטיק, שמן זית ועוד...