לכל הקטגוריות
לחצו לחיפוש מתקדם

אודות שקף אקשן

חברת שקף אקשן, חברה ותיקה ומנוסה בעלת מעל 35 שנות ניסיון, החברה נוסדה ע"י צביקה רייך ובניו וכיום מנוהלת על ידם כעסק משפחתי המעניק לכם יחס חם ואישי.

לאחר שנים של ניסיון, הקשבה והפנמת צרכי הלקוחות וביצוע אלפי עבודות,שקף אקשן הצליחה ללקט ולבחור בקפידה ספקים ובעלי מקצוע מצוינים אשר עומדים בסטנדרטים הקפדניים של החברה, וכך פיתחה שקף אקשן מערך ייחודי וחדשני המעניק לכם מעטפת מושלמת החל משלב הדרישה בעזרת צוותים צעירים וראש יצירתי המתמחים באיתור מוצר בארץ או בסין, דרך מעצבים גרפים מקצועיים אשר מבצעים עבורכם הדמיות ועד לבתי דפוס מהחדישים מסוגם בארץ ובעולם.

מערך ייחודי זה נועד לתת מענה לכל דרישה ו\או מוצר שעולה על דעתכם(וגם כאלה שלא).

לצד מוצרי פרסום ייחודיים ומקוריים שנבחרים בקפידה בהתאם לתקופות השנה ולטרנדים החמים בשוק, בשקף אקשן תוכלו למצוא מגוון של אלפי מוצרים מוכרים ואיכותיים שקיימים בתחום כבר לאורך שנים ומוכיחים את עצמם כיעילים ושימושיים.

ניתן למצוא מוצרים בכל תחום ובכל תקציב.

כאשר ניצב בפניכם אתגר או פרויקט מיוחד בו אתם רוצים למשוך את תשומת ליבם של לקוחותיכם או עובדיכם ואתם לא יודעים כיצד לעשות זאת, גם במקרים כאלה שקף אקשן נכנסת לתמונה ויוצרת עבורכם את הפתרון המושלם והיצירתי ביותר שיקלע בדיוק למטרה שלכם.

שקף אקשן מתמחה בעיצוב והרכבת מארזים ממותגים המכילים מוצרים ייחודיים ברוח המותג שלכם, כמו כן שקף אקשן מאתרת וממזגת מוצרים וחומרים קיימים והופכת אותם למוצר חדש ומקורי שכמותו עדיין אין, כמובן שניתן לייצר ולייבא כל מוצר עפ"י דרישתכם.

שיטות המיתוג הקיימות כיום הן רבות ומגוונות וניתן לומר שהן אינן מוגבלות.

הדפסת משי, טמפון, סובלימציה, מדבקה בחיתוך צורני, הדפס פרוצס, רקמה דיגיטלית, חריטת לייזר, מדבקה, דפוס אופסט וכו'.

מיתוג מוצרים הוא דבר שהרבה חברות עושות והוא לכאורה נשמע הליך פשוט ולעיתים הוא אכן כזה, אך עם זאת חשוב לזכור שבסופו של דבר הלוגו\הכיתוב אותו תרצו למתג על גבי המוצר הוא הפנים של המותג והוא מה שהלקוח\עובד שלכם יראה מול עיניו, לכן ישנה חשיבות רבה להתאמת שיטת המיתוג לחומר המוצר, לשימוש בחומרים ואמצעים טכנולוגים מתקדמים ולביצוע עבודת מיתוג איכותית ע"י בעלי מקצוע מצוינים על מנת להבטיח מוצר מושלם שישאיר רושם חיובי וארוך טווח אצל הלקוח\העובד שלכם.

מוזמנים בחום ליצור קשר – להתייעץ, לשאול ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית . נשמח לעמוד לרשותכם ולקדם כל נושא!